Kontakt:
tel. 81 855 25 35
email: zwb@lewtak.pl

ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH LEWTAK

ZWB Lewtak, to producent prefabrykatów betonowych z długimi tradycjami sięgającymi 1986 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Wieloletnie doświadczenie, bogata oferta i nowoczesny park maszynowy sprawią, że zawsze otrzymujesz materiały budowlane najlepszej jakości w przystępnej cenie.

Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie markę producenta oferującego produkty najwyższej jakości. Gwarancją tej jakości są certyfikaty, jakie posiadają wszystkie nasze wyroby. Są to Certyfikaty Zakładowej Kontroli Produkcji wydanej przez Budowlany Instytut Techniczno – Badawczy Praga.

Zapewniamy fachową pomoc w zakresie doradztwa technicznego, które jest poparte wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższymi kwalifikacjami. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów który trafia do naszej firmy został obsłużony z pełnym zaangażowaniem, a materiały budowlane zakupione u nas spełniły wszelkie normy i oczekiwania kupującego. Oferujemy przystępne ceny materiałów budowlanych i szybką dostawę na dowolną inwestycje w regionie.

Kupisz u nas bloczki fundamentowe, stropy Teriva, pustaki, systemy kominowe, nadproża żelbetowe, beton towarowy i wiele innych materiałów budowlanych.

Misja firmy:

Każdego dnia dostarczamy najlepszej jakości materiały betonowe na inwestycje budowlane w regionie. Dbając o ciągły rozwój i jakość obsługi klienta – dążymy do osiągnięcia perfekcji i pozycji lidera rynku.

Lewtak - Materiały budowlane Lublin Lubartów Lewtak materiały budowlane Lewtak - Materiały budowlane Lublin Lubartów

Lewtak – zakład wyrobów betonowych

Producent Prefabrykatów Betonowych ZWB Lewtak z Mieczysławki oddalonej jedynie kilometr od Lubartowa. Dostarczamy z tego miejsca beton i inne prefabrykaty betonowe na inwestycje budowlane w Lubartowie, Parczewie, ale też w Łęcznej i Lublinie. Zapraszamy do współpracy. Życzymy udanych zakupów na naszym składzie budowlanym.